Články

Vstupy pro 'Eva Sýkorová'

V souvislosti s novým přijímacím řízením vám přinášíme aktuální informace týkající se změn v nastavení přijímacího řízení ve Škole Online a zároveň doporučení, vztahující se k evidenci přijímacího řízení v návaznosti na DiPSy.

Vážení uživatelé, 

rádi bychom vás informovali o dalších novinkách v oblasti přijímacího řízení na střední školy, které jsme připravili v návaznosti na aktuální informace. Úpravy se týkají především tiskopisu Hodnocení na vysvědčeních z předchozího vzdělávání.

Vzhledem k tomu, že se blíží konec prvního pololetí školního roku, doporučujeme administrátorům aplikace provést několik drobných úkonů souvisejících s přechodem na 2. pololetí. K tomu, abyste mohli plynule navázat na 2. pololetí, tedy zadávat hodnocení a provádět zápisy do třídní knihy, je zapotřebí převést rozvrh z 1. do 2. pololetí.
V návaznosti na změnu v systému přijímacích zkoušek bychom Vás rádi informovali o novinkách ve Škole Online. Připravili jsme pro Vás nové formuláře, které budete mít k dispozici v systému již v příštím týdnu

Měsíc leden je obdobím pro uzavírání hodnocení za 1. pololetí, tisku vysvědčení a výpisů z vysvědčení. V tomto náročném období tu proto pro vás budeme v pracovních dnech déle.

V období od 22. do 31. ledna jsme rozšířili provoz telefonické podpory, a to od pondělí do pátku od 7.00 do 16.00 hodin.

Rádi bychom Vás informovali, že v návaznosti na změnu v systému přijímacích zkoušek pro vás upravujeme stávající postupy a připravujeme nové formuláře k přijímacímu řízení pro školní rok 2024/2025, které proběhne v aktuálním kalendářním roce.

 

Přinášíme vám přehled lednových novinek a úprav systému Školy Online. Přehled těch nejzásadnějších jsme pro Vás shrnuli v následujícím článku. Věříme, že Vám v mnoha ohledech Vaši práci usnadní a zpříjemní. 

Na měsíc leden jsme pro Vás vypsali tři termíny webinářů, zaměřených na uzavírání hodnocení a tisk vysvědčení a výpisů z vysvědčení. Zvolte si Vám vyhovující termín a zaregistrujte se na školení již nyní. Kapacita je omezena.
Strana 1 z 17První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední