Články

Jednou z častých situací, do které se uživatelé mohou po prázdninách dostat, je zapomenutí hesla (případně uživatelského jména) a tím pádem nemožnost přístupu do systému. Jak postupovat ocitnete-li se v této situaci?

Při evidenci údajů o žákovi jsou některé položky evidovány i s datem od kterého platí. V tomto článku si vysvětlíme proč a jak se s evidencí historie pracuje.

Ve článku „Zařazení žáka do třídy“, jsme si slíbili, že v některém dalším článku se podíváme na to, jak jednoduše zařadíte do tříd žáky, které jste evidovali v modulu Zápis do 1. třídy.

Chcete se dozvědět, jak správně vytvářet uživatelské účty pro přístup do systému pro učitele, rodiče a žáky? Přečtěte si tento článek.

O školení administrátorů dm Software byl ze strany uživatelů projeven takový zájem, že předčil kapacitu původně vypsaného termínu, a proto vypisujeme ještě termín další.

Nyní během prázdnin je nejvhodnější čas na přípravu aplikace pro nový školní rok, a proto jsme pro vás připravili nápovědu pro převod dat do nového školního roku.

S koncem školního roku přichází i vhodný čas na ukončení vzdělávání žákům/studentům, kteří z Vaší školy odcházejí a v příštím školním roce již nastoupí na jinou školu, či se zapojí do pracovního procesu.

Jakým směrem se ubírá rozvoj aplikace dm Software? Jaké změny aplikace pro Vás náš tým připravujeme? Přinášíme novinky na kterých se chystají pracovat naši programátoři.

Strana 36 z 39První   Předchozí   30  31  32  33  34  35  [36]  37  38  39  Další   Poslední