Články

Ve školním roce 2017/2018 opět dojde k situaci, kdy školní rok začíná jindy než samotná výuka. Dle vyhlášky 16/2005 Sb. školní rok začíná vždy 1. září a to bez ohledu na to, zda je to pracovní den, či víkend. Pokud však 1. září případně na pátek, začíná výuka až v pondělí (tedy 4. září).

V tomto krátkém shrnutí Vám přinášíme informace, kde najdete nápovědu k tvorbě rozvrhu v dm Software - a to jak v případě, že budete rozvrh tvořit "ručně", tak i v případě, že pro tvorbu rozvrhu využijete generátor rozvrhů aSc Rozvrhy.

Se začátkem prázdnin se Vaše dotazy již začínají týkat příprav na nový školní rok. Vybrali jsme pro vás seznam odkazů, na kterých najdete ty nejdůležitější informace a postupy spojené se začátkem nového školního roku:

Jednou z častých situací, do které se uživatelé mohou po prázdninách dostat, je zapomenutí hesla (případně uživatelského jména) a tím pádem nemožnost přístupu do systému. Jak postupovat ocitnete-li se v této situaci?

Prázdniny již začaly, ovšem my v dm Software neodpočíváme. V tomto článku najdete stručný výčet některých novinek, které pro Vás chystáme do nového školního roku 2017/2018. Jsou to jak funkce, které postrádáte či funkce pro usnadnění práce s aplikací, tak i legislativní změny například ve školní matrice a předávání dat na MŠMT.

Dle aktuálních informací z MŠMT dojde při podzimním sběru dat ze školních matrik ke změnám v předávaných souborech. Změny se budou týkat hlavně souboru "b" s podpůrnými opatřeními.

 
Přejeme Všem žákům a studentům krásné a prosluněné prázdniny plné nových zážitků, učitelům pak příjemně strávenou zaslouženou dovolenou!

S koncem školního roku přichází i vhodný čas na ukončení vzdělávání žákům/studentům, kteří z Vaší školy odcházejí a v příštím školním roce již nastoupí na jinou školu, či se zapojí do pracovního procesu.

Strana 9 z 19První   Předchozí   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Další   Poslední