Články

V tomto krátkém shrnutí Vám přinášíme informace, kde najdete nápovědu k tvorbě rozvrhu v dm Software - a to jak v případě, že budete rozvrh tvořit "ručně", tak i v případě, že pro tvorbu rozvrhu využijete generátor rozvrhů aSc Rozvrhy.

Se začátkem prázdnin se Vaše dotazy již začínají týkat příprav na nový školní rok. Vybrali jsme pro vás seznam odkazů, na kterých najdete ty nejdůležitější informace a postupy spojené se začátkem nového školního roku:

Jednou z častých situací, do které se uživatelé mohou po prázdninách dostat, je zapomenutí hesla (případně uživatelského jména) a tím pádem nemožnost přístupu do systému. Jak postupovat ocitnete-li se v této situaci?

Prázdniny již začaly, ovšem my v dm Software neodpočíváme. V tomto článku najdete stručný výčet některých novinek, které pro Vás chystáme do nového školního roku 2017/2018. Jsou to jak funkce, které postrádáte či funkce pro usnadnění práce s aplikací, tak i legislativní změny například ve školní matrice a předávání dat na MŠMT.

Dle aktuálních informací z MŠMT dojde při podzimním sběru dat ze školních matrik ke změnám v předávaných souborech. Změny se budou týkat hlavně souboru "b" s podpůrnými opatřeními.

 
Přejeme Všem žákům a studentům krásné a prosluněné prázdniny plné nových zážitků, učitelům pak příjemně strávenou zaslouženou dovolenou!

S koncem školního roku přichází i vhodný čas na ukončení vzdělávání žákům/studentům, kteří z Vaší školy odcházejí a v příštím školním roce již nastoupí na jinou školu, či se zapojí do pracovního procesu.

Při tisku vysvědčení se na nás obracíte s celou řadou dotazů. Odpovědi na ty nejčastější z nich přinášíme právě v tomto článku.

Strana 26 z 36První   Předchozí   21  22  23  24  25  [26]  27  28  29  30  Další   Poslední