Články

Vstupy pro červen 2016

Jakým směrem se ubírá rozvoj aplikace dm Software? Jaké změny aplikace pro Vás náš tým připravujeme? Přinášíme novinky na kterých se chystají pracovat naši programátoři.

Všem žákům a studentům přejeme krásné a prosluněné prázdniny plné nových zážitků, učitelům pak příjemně strávenou zaslouženou dovolenou!

 

V tomto článku se podíváme blíže na tisk vysvědčení a novinky, které přináší legislativa v tomto školním roce.

V poslední době se velmi množí dotazy k novinkám v tisku vysvědčení. Posbírali jsme tedy nejčastější dotazy které nám zasíláte, a předali jsme je k vyjádření na MŠMT. Dotazy prošel a odpovědi schválil ing. Vladimír Kavan z Odboru vzdělávací soustavy MŠMT.

Seznamte se s  novými možnostmi využívání aplikace dm Software. Připravili jsme pro Vás krátké video, které Vás provede rozšiřujícími funkcemi nové verze aplikace. 

V souvislosti s blížícím se koncem školního roku a začátkem nového jsme pro Vás připravili školení pro administrátory systému dm Software a také školení rozvrhů, na kterém se naučíte vytvářet rozvrh v dm Software. Obě školení jsou vhodná pro školy, které používají dm Software ve verzi Standard či Komplet.