Články

28

Máte obavy z předávání dat ze školní matriky? Chcete si osvěžit informace, které jsou nutné k bezproblémovému předání dat? Vědět, jak správně evidovat žáky s podpůrnými opatřeními? Přihlaste se na školení "Správa školní matriky v dm Software". Školení je akreditováno v rámci DVPP.

Název školení:   Správa školní matriky v dm Software

Vzdělávací cíl:  Toto školení připraví účastníky na úskalí spojené s předáváním dat na MŠMT. Účastníci školení se naučí pracovat s historií položek a odstraňovat nejčastější chyby v evidenci osobních dat žáků. Seznámí se s možností hromadného nastavení položek u více žáků najednou, podívají se na nastavení cizích jazyků v matrice, evidenci žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, evidenci podpůrných opatření a vyzkouší si vygenerování souborů pro předání dat.

Termíny konání:         

  • 21. 3. 2017 - Zlín (přihlašování uzavřeno, v případě zájmu o poslední volná místa kontaktujte prosím Hotline)
  • 23. 3. 2017 - Praha (již se nelze přihlásit, kapacita byla naplněna)               
                                      

Cena:                         1.300,- Kč (cena je uvedena bez DPH a platí pro jednoho účastníka)

Registrovat se můžete již nyní v sekci Aktuality/školení.

dm Software s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení školení v případě, že se na školení nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Po naplnění minimální kapacity školení Vás budeme kontaktovat a potvrdíme Vám přijetí Vaší přihlášky. Zhruba týden před konáním školení Vám zašleme podrobnější informace o místě, přesném čase konání akce atd.

Kapacita místností je omezena. Doporučujeme proto s registrací neotálet. Registrace je závazná a bude ji možno provést do naplnění kapacity. Ze školení je možné se bezplatně odhlásit 14 dnů před datem konání konkrétního školení. V opačném případě budeme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100 % ceny školení.