Články

Vstupy pro 'Eva Oherová'

Dne 25.5.2018 vstoupí v účinnost nové nařízení EU upravující zacházení s osobními údaji fyzických osob (GDPR).

Z důvodu velkého zájmu a poptávky uživatelů jsme na měsíc listopad vypsali několik termínů školení na téma Rozvrhy a suplování a Školení administrátorů.

Ve verzi dm Software 2016 evidujeme pouze počet let splněné povinné školní docházky k datu zahájení vzdělávání žáka na Vaší škole.

Během září jsme pro Vás do aplikace zapracovali několik novinek, na které bychom Vás nyní rádi upozornili. Po grafických změnách (nové menu a vzhled) jsme připravili i několik novinek hlavně pro zákonné zástupce.

Používáte dm Software ve verzi Standard nebo Komplet? Pak je nyní na začátku školního roku vhodné, aby administrátor školy krátce seznámil své kolegy pedagogy se základním ovládáním aplikace dm Software.

Dostali jste do datové schránky elektronickou verzi Doporučení školského poradenského zařízení ke vzdělávání žáka? Pak již nemusíte přepisovat do dm Software údaje z doporučení ručně; využijte formulář „Import doporučení“ a nahrajte data z doporučení do systému ve dvou jednoduchých krocích.

Podzimní sběr dat se rychle blíží a proto si Vám dovolujeme připomenout některé základní informace a upozornit Vás na novinky.

Chystáte se v novém školním roce využívat rozvrh a elektronickou třídní knihu v aplikaci dm Software? Pak by Vás mohlo zajímat jak řešit kratší, či jinak nestandardní výuku v prvních dnech nového školního roku.

Strana 10 z 21První   Předchozí   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Další   Poslední