Články

Dnem 30. 9. 2017 byla ukončena platnost vyhlášky 223/2005 Sb. o některých dokladech o vzdělání. Od 1. 10. 2017 je tisk vysvědčení možný pouze podle vyhlášky 3/2015 Sb.

Dne 25.5.2018 vstoupí v účinnost nové nařízení EU upravující zacházení s osobními údaji fyzických osob (GDPR).

Z důvodu velkého zájmu a poptávky uživatelů jsme na měsíc listopad vypsali několik termínů školení na téma Rozvrhy a suplování a Školení administrátorů.

Ve verzi dm Software 2016 evidujeme pouze počet let splněné povinné školní docházky k datu zahájení vzdělávání žáka na Vaší škole.

Na všechny mateřské, základní, střední, konzervatoře, vyšší odborné školy, školní družiny a školní kluby, které navštěvují žáci s přiznanými podpůrnými opatřeními ve stupni 2 až 5, se vztahuje povinnost předávat MŠMT statistický výkaz R 43-01. V tomto článku se podíváme jak správně evidovat v aplikaci dm Software jednotlivá doporučení tak abyste jej následně bez problému předali.

Během září jsme pro Vás do aplikace zapracovali několik novinek, na které bychom Vás nyní rádi upozornili. Po grafických změnách (nové menu a vzhled) jsme připravili i několik novinek hlavně pro zákonné zástupce.

Používáte dm Software ve verzi Standard nebo Komplet? Pak je nyní na začátku školního roku vhodné, aby administrátor školy krátce seznámil své kolegy pedagogy se základním ovládáním aplikace dm Software.

Dostali jste do datové schránky elektronickou verzi Doporučení školského poradenského zařízení ke vzdělávání žáka? Pak již nemusíte přepisovat do dm Software údaje z doporučení ručně; využijte formulář „Import doporučení“ a nahrajte data z doporučení do systému ve dvou jednoduchých krocích.

Strana 23 z 36První   Předchozí   18  19  20  21  22  [23]  24  25  26  27  Další   Poslední