Články

Podzimní sběr dat se rychle blíží a proto si Vám dovolujeme připomenout některé základní informace a upozornit Vás na novinky.

Chystáte se v novém školním roce využívat rozvrh a elektronickou třídní knihu v aplikaci dm Software? Pak by Vás mohlo zajímat jak řešit kratší, či jinak nestandardní výuku v prvních dnech nového školního roku.

V rámci zjednodušení a zpříjemnění práce s aplikací jsme pro administrátory připravili novou funkci aplikace – Administrativní události. Jedná se o průvodce, či pomocníka, který Vás jednoduše provede postupy, které většina uživatelů nemá zažité, protože nastávají jen jednou za dlouhý čas – například nástup nového učitele, či tvorba rozvrhu.

Z bezpečnostních důvodů je v systému nastavena doba pro automatické odhlášení při nečinnosti na 30 minut. Jde hlavně o ochranu v situaci, kdy se pedagog zapomene odhlásit z aplikace na učitelském počítači ve třídě a o přestávce odejde. V tu chvíli je možné měnit třeba známky a docházku v jeho účtu…

Vážení uživatelé,

v současné době dochází u některých z Vás k chybě (v článku je uveden celý text chyby) při předání dat na zkušební server MŠMT (https://profa.uiv.cz/matrikas/).Tato chyba je na straně rozhraní MŠMT a technici MŠMT intenzivně pracují na jejím odstranění, které by mělo být hotovo během zítřka (13. 9.).

Vítáme Vás v novém školním roce 2017/2018 a přejeme Vám, aby byl úspěšný. 

Prázdniny jsou u konce a pokud jste ještě neprovedli přípravu aplikace pro nový školní rok, je nyní již nejvyšší čas. Připravili jsme tedy pro vás návod pro převod dat do nového školního roku.

Systém je přístupný přes internet, stejně jako celá řada moderních softwarových aplikací. A protože jsou v něm uloženy citlivé údaje o vašich žácích, jejich zákonných zástupcích i o pedagogickém sboru, slouží jako ochrana vašeho účtu přihlašovací údaje.

Strana 24 z 36První   Předchozí   19  20  21  22  23  [24]  25  26  27  28  Další   Poslední