Články

Vážení uživatelé,

v současné době dochází u některých z Vás k chybě (v článku je uveden celý text chyby) při předání dat na zkušební server MŠMT (https://profa.uiv.cz/matrikas/).Tato chyba je na straně rozhraní MŠMT a technici MŠMT intenzivně pracují na jejím odstranění, které by mělo být hotovo během zítřka (13. 9.).

Vítáme Vás v novém školním roce 2017/2018 a přejeme Vám, aby byl úspěšný. 

Prázdniny jsou u konce a pokud jste ještě neprovedli přípravu aplikace pro nový školní rok, je nyní již nejvyšší čas. Připravili jsme tedy pro vás návod pro převod dat do nového školního roku.

Systém je přístupný přes internet, stejně jako celá řada moderních softwarových aplikací. A protože jsou v něm uloženy citlivé údaje o vašich žácích, jejich zákonných zástupcích i o pedagogickém sboru, slouží jako ochrana vašeho účtu přihlašovací údaje.

Dostali jste se do úzkých při tvorbě rozvrhu na nový školní rok? Nevíte jak zadat nové prvňáky, nebo naopak ukončit absolventy? Nemáte ještě převedená data do roku 2017/2018? Od 1. 9. můžete na zákaznickou podporu volat již od 7.30.

Omezená délka platnosti hesla patří mezi nejčastěji využívané bezpečnostní prvky pro uživatele webových aplikací. Délka platnosti hesla pro pedagogy je v našem systému nastavena na 30 dní, každá škola si však může tuto dobu upravit.

Dalším krokem k avizovanému zjednodušení a zpřehlednění aplikace je nový vzhled aplikace (o prvním kroku jsme psali ve článku Měníme menu aplikace). Změna proběhne v nejbližších dnech a bude se týkat téměř výhradně vzhledu aplikace.

Pracujete již intenzivně s daty pro nový školní rok 2017/2018? Pak Vás pravděpodobně zaujme následující novinka.

Strana 28 z 39První   Předchozí   23  24  25  26  27  [28]  29  30  31  32  Další   Poslední