Články

Připravili jsme pro Vás video, které Vám ukáže nové možnosti aplikace dm Software, a to například rozvrh hodin, zápis známek a další, které Vám podrobněji představíme v tomto videu.

Vzhledem k novinkám v evidování matričních údajů žáků základních škol a také k plánovanému ukončení přechodného období vyhlášky k tisku vysvědčení jsme pro Vás vypsali na konec listopadu školení základů práce s aplikací dm Software, a to právě s ohledem na tyto změny.

Nový školní rok 2016/2017 přinesl výrazné změny ve vedení školní matriky, a to především ve vztahu k žákům se zdravotním postižením nebo nějakým znevýhodněním. Co vše bude tedy nutné evidovat jinak než dosud?

Během prázdnin, když jste si užívali zaslouženou dovolenou, jsme pro Vás postupně vydávali články, a přidávali odpovědi do často kladených dotazů. V tomto článku najdete rozcestník, pomocí kterého si můžete snadno přečíst články a odpovědi právě k těm tématům, která Vás zrovna zajímají.

Prázdniny se chýlí ke konci a je již nejvyšší čas na přípravu aplikace pro nový školní rok. Připravili jsme tedy pro vás návod pro převod dat do nového školního roku. Tento návod je určen především administrátorům aplikace a zabere pár minut.

Jednou z častých situací, do které se uživatelé mohou po prázdninách dostat, je zapomenutí hesla (případně uživatelského jména) a tím pádem nemožnost přístupu do systému. Jak postupovat ocitnete-li se v této situaci?

Při evidenci údajů o žákovi jsou některé položky evidovány i s datem od kterého platí. V tomto článku si vysvětlíme proč a jak se s evidencí historie pracuje.

Ve článku „Zařazení žáka do třídy“, jsme si slíbili, že v některém dalším článku se podíváme na to, jak jednoduše zařadíte do tříd žáky, které jste evidovali v modulu Zápis do 1. třídy.

Strana 31 z 35První   Předchozí   26  27  28  29  30  [31]  32  33  34  35  Další   Poslední