Články

Chcete se dozvědět, jak správně vytvářet uživatelské účty pro přístup do systému pro učitele, rodiče a žáky? Přečtěte si tento článek.

O školení administrátorů dm Software byl ze strany uživatelů projeven takový zájem, že předčil kapacitu původně vypsaného termínu, a proto vypisujeme ještě termín další.

Nyní během prázdnin je nejvhodnější čas na přípravu aplikace pro nový školní rok, a proto jsme pro vás připravili nápovědu pro převod dat do nového školního roku.

S koncem školního roku přichází i vhodný čas na ukončení vzdělávání žákům/studentům, kteří z Vaší školy odcházejí a v příštím školním roce již nastoupí na jinou školu, či se zapojí do pracovního procesu.

Jakým směrem se ubírá rozvoj aplikace dm Software? Jaké změny aplikace pro Vás náš tým připravujeme? Přinášíme novinky na kterých se chystají pracovat naši programátoři.

Všem žákům a studentům přejeme krásné a prosluněné prázdniny plné nových zážitků, učitelům pak příjemně strávenou zaslouženou dovolenou!

 

V tomto článku se podíváme blíže na tisk vysvědčení a novinky, které přináší legislativa v tomto školním roce.

V poslední době se velmi množí dotazy k novinkám v tisku vysvědčení. Posbírali jsme tedy nejčastější dotazy které nám zasíláte, a předali jsme je k vyjádření na MŠMT. Dotazy prošel a odpovědi schválil ing. Vladimír Kavan z Odboru vzdělávací soustavy MŠMT.

Strana 33 z 36První   Předchozí   27  28  29  30  31  32  [33]  34  35  36  Další   Poslední