Články

S blížícím se termínem tisku ročníkových vysvědčení jsme pro vás připravili článek zaměřený na evidenci tiskopisů vysvědčení pro závěrečné deváté ročníky základních škol dle vyhlášky 223/2005 Sb. ve znění účinném přede dnem nabytí účinnosti vyhlášky 3/2015 Sb.

V tomto článku se podíváme na tisk vysvědčení "postaru", tedy dle vyhlášky 223/2005 Sb. ve znění účinném přede dnem nabytí účinnosti vyhlášky 3/2015 Sb.

V poslední době zaznamenáváme zvýšené množství dotazů, jak postupovat v případech, kdy se žák vzdělává na jedné škole, odejde na školu jinou a poté se zase vrátí na školu původní.

Do nové verze aplikace dm Software jsme přidali formulář s názvem „Hromadné zadávání hodnocení ve čtvrtletí“. Jak název napovídá, pomocí tohoto formuláře můžete snadno a rychle zadávat čtvrtletní a třičtvrtěletní hodnocení svým žákům.

Zaznamenali jsme zvýšené množství dotazů na správné ukončování žáků a to speciálně žáků 9. ročníků, u kterých ukončování neprobíhá ke konci školního roku, ale ve většině případů k 30. červnu...

MŠMT vyžaduje, aby XML soubor s daty žáků, který předáváte v rámci jarního a podzimního sběru dat, obsahoval také kontaktní údaje na osobu, která výkaz předala, aby bylo možné se ...

Se začátkem dubna dochází ke změně ve způsobu předávání záznamů o úrazech ze školního informačního systému dm Software do informačního systému InspIS České školní inspekce.

Dnes se podíváme na novou verzi aplikací dm Software ze strany technologie. Povíme si, proč ke změně došlo a jaké výhody přináší nový přístup Vám – uživatelům.

Strana 34 z 35První   Předchozí   26  27  28  29  30  31  32  33  [34]  35  Další   Poslední