Články

V tomto článku se podíváme blíže na tisk vysvědčení a novinky, které přináší legislativa v tomto školním roce.

V poslední době se velmi množí dotazy k novinkám v tisku vysvědčení. Posbírali jsme tedy nejčastější dotazy které nám zasíláte, a předali jsme je k vyjádření na MŠMT. Dotazy prošel a odpovědi schválil ing. Vladimír Kavan z Odboru vzdělávací soustavy MŠMT.

Seznamte se s  novými možnostmi využívání aplikace dm Software. Připravili jsme pro Vás krátké video, které Vás provede rozšiřujícími funkcemi nové verze aplikace. 

V souvislosti s blížícím se koncem školního roku a začátkem nového jsme pro Vás připravili školení pro administrátory systému dm Software a také školení rozvrhů, na kterém se naučíte vytvářet rozvrh v dm Software. Obě školení jsou vhodná pro školy, které používají dm Software ve verzi Standard či Komplet.

Třídní kniha patří dlouhá léta mezi povinnou školní dokumentaci. V posledních letech však celá řada škol upustila od vedení tohoto dokumentu v listinné podobě ...

V souvislosti s blížícím se koncem roku jsme pro vás připravili článek ke správnému nastavení data vydání vysvědčení.

Připravili jsme pro Vás další z řady školení, tentokrát zaměřené na tisk vysvědčení. Školení jsou vypsána v několika různých městech, tak aby pro vás byla co nejsnáze dostupná.

Nová verze aplikace dm Software se neomezuje pouze na správu školní matriky a tisk vysvědčení, ale přináší celou řadu dalších funkcí. Pokud máte zájem, může ještě dnes...

Strana 35 z 37První   Předchozí   28  29  30  31  32  33  34  [35]  36  37  Další   Poslední