Seznamte se s novými moduly

Pátý díl našeho seriálu Návrat do lavic je věnovaný trasování  kontaktů v souvislosti s testováním. Má některý z vašich žáků pozitivní výsledek testu a potřebujete připravit seznam kontaktů pro krajskou hygienickou stanici? Využijte nový formulář Vyhledání kontaktů žáků/studentů v aplikaci Škola OnLine, který vám pomůže s trasováním kontaktů.  Na tomto odkazu si 5. díl věnovaný vyhledávání kontaktů žáků/studentů můžete stáhnout. Čtvrtý díl našeho seriálu Návrat do lavic je věnovaný skupinovým konzultacím. Chcete připravovat individuální konzultace pro žáky druhého stupně? Škola OnLine pro vás má řešení v podobě modulu Zápis na školní akce, díky kterému můžete vypisovat skupinové konzultace, ohlídat jejich maximální kapacitu a umožnit žákům a rodičům online rezervace. Nově modul umožňuje zakládat události v kalendářích všech zapsaných uživatelů.


Třetí díl našeho seriálu Návrat do lavic je věnován testování žáků a pedagogických pracovníků na COVID 19 a nástroji, které jsme pro Vás v aplikaci připravili pro usnadnění celého procesu testování. Naleznete v něm informace k nově vzniklému formuláři pro Evidenci testů na COVID - 19 a k tiskovým výstupům, které Vám jsou Vám pro účely testování žáků a zaměstnanců rovněž v aplikaci k dispozici.     

   Na tomto odkazu si 3. díl věnovaný testování žáků můžete stáhnout. 

Druhý díl je našeho seriálu Návrat do lavic je věnován modulu aplikace Škola OnLine, který je určen k přímé komunikaci mezi uživateli formou interních zpráv v aplikaci či e-mailů.

Na tomto odkazu si 2. díl věnovaný modulu Komunikace a hromadnému odesílání zpráv můžete stáhnout.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo metodické pokyny k návratu dětí, žáků a studentů do škol od 12. 4. 2021. Abychom vám pomohli s návratem žáků do školních lavic, připravili jsme v aplikaci Škola OnLine celou řadu nových funkcí a drobných vylepšení. A nejen o těch vás budeme v následujících dnech informovat prostřednictvím našeho nového seriálu Návrat do lavic.


Přehled aktuálně vypsaných školení

Přehled všech aktuálně vypsaných školení najdete na stránkách podpory, v sekci školení.
 

Důležité aktuality

Vytiskněte žákům mladším 10 let potvrzení o uzavření školy pro potřeby ČSSZ
Jak vytisknout dokument Žádost o ošetřovné /10. 3. 2020/


Firmy, které představují v České republice nejvýraznější tradici školních informačních systémů, spojily síly.
Spojili jsme své síly pro vás! /17. 4. 2019/


Koncem loňského roku byla schválena nová vyhláška O některých dokladech ve vzdělání.
Změna legislativy k tisku vysvědčení /1. 2. 2019/


Vyslyšeli jsme četné požadavky uživatelů a provedli změny na formuláři pro zadávání průběžného hodnocení.
Zadávání hodnocení v novém kabátě! /16. 1. 2019/

Mobilní aplikace

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store
Získat od Microsoft