Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali, že provoz těchto webových stránek bude postupně přesměrován na webové stránky Škola OnLine. Pro přihlášení do aplikace již nyní můžete využit tento odkaz, který vás přesměruje na webové stránky skolaonline.cz, kde se přihlásíte pomocí stejných přihlašovacích údajů. Děkujeme za pochopení. Váš tým Škola OnLine

Seznamte se s novými moduly

V souvislosti s novým přijímacím řízením vám přinášíme aktuální informace týkající se změn v nastavení přijímacího řízení ve Škole Online a zároveň doporučení, vztahující se k evidenci přijímacího řízení v návaznosti na DiPSy.

Vážení uživatelé, 

rádi bychom vás informovali o dalších novinkách v oblasti přijímacího řízení na střední školy, které jsme připravili v návaznosti na aktuální informace. Úpravy se týkají především tiskopisu Hodnocení na vysvědčeních z předchozího vzdělávání.

Vzhledem k tomu, že se blíží konec prvního pololetí školního roku, doporučujeme administrátorům aplikace provést několik drobných úkonů souvisejících s přechodem na 2. pololetí. K tomu, abyste mohli plynule navázat na 2. pololetí, tedy zadávat hodnocení a provádět zápisy do třídní knihy, je zapotřebí převést rozvrh z 1. do 2. pololetí.
V návaznosti na změnu v systému přijímacích zkoušek bychom Vás rádi informovali o novinkách ve Škole Online. Připravili jsme pro Vás nové formuláře, které budete mít k dispozici v systému již v příštím týdnu

Měsíc leden je obdobím pro uzavírání hodnocení za 1. pololetí, tisku vysvědčení a výpisů z vysvědčení. V tomto náročném období tu proto pro vás budeme v pracovních dnech déle.

V období od 22. do 31. ledna jsme rozšířili provoz telefonické podpory, a to od pondělí do pátku od 7.00 do 16.00 hodin.

Přehled aktuálně vypsaných školení

Termíny aktuálně vypsaných školení s možností registrace naleznete na tomto odkazu.
 

Mobilní aplikace

Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store